تاسيس مجمع مادحين مهديه ساري گامي ديگر در تقويت بنيه هاي ديني است

حجت الاسلام هاشمي توليت و امام جماعت مهديه ساري : مهديه ساري در حوزه کاربست فرهنگي جهت جمع آوري جوانان از مدتها قبل کمر همت بسته است که در ادامه راه ياري شما مداحان بزرگوار و مطرح استان را براي آموزش و تعليم ديني و معنوي علاقمندان و ثبت نام کنندگان حال حاضر در رشته هاي قرائت و مفاهيم قرآني و مداحي و مرآثي آل الله (ع) را مي طلبد .

به گزارش روابط عمومي مهديه ساري ، اولين جلسه تخصصي مداحان مهديه ساري در فضايي کاملاً دوستانه و معنوي با حضور حضرت حجت الاسلام هاشمي توليت و امام جماعت مهديه ساري ، حاج احمد علي بخشي مديرعامل مهديه و ميهمانان مدعو بويژه دکتر مبيني رياست دانشگاه پيام نور مرکز استان برگزار شد .

علي بخشي مدير عامل مهديه ساري با تبريک ايام و عرض خير مقدم به حضار در جلسه ، گزارشي مختصر از عملکرد فرهنگي ، مذهبي سال ماضي را عنوان و از زحمات يکساله مداحان مهديه ساري در پاسداشت مباني غني و معنوي دين اسلام  که بطور شبانه روز تلاش ساعي در اين مرکز بزرگ اسلامي  از خود نشان دادند تقدير و تجليل نمود .

مدير عامل مهديه ساري بنا به پيشنهاد اسفنديار مدير عامل خبرگزاري ، دبير و مدير روابط عمومي مجمع مهديه ها ي سراسر کشور که در اين نشست حضور داشت ، تاسيس مجمع مادحين مهديه ساري را حرکتي مبارک اعلام و ابراز داشت :

تاسيس مجمع مادحين مهديه ساري گامي ديگر در تقويت بنيه هاي ديني است که در اين راستا مقرر شد انشالله به نيت 14 معصوم (ع) جلسه سالجاري مجمع مذکور در چهاردهم هر ماه با حضور 16 مداح مهديه ساري ، امام جماعت ، مدير عامل و ديگر مدعوين البته با بررسي از قبل و اعلام دستور کار جلسات بصورت مستمر برگزار گردد .

حضرت حجت الاسلام سيد ولي هاشمي توليت و امام جماعت مهديه ساري نيز ضمن تبريک ايام و تقدير از زحمات و حضور مدعوين بيان داشت :

کار شما مادحين امري بسيار بزرگ و تاثير گذار در جامعه بوده و هست چه بسا هنر شما مي تواند در تقويت بنيه هاي ديني و  رشد فهم عقايد مذهبي اسلامي فوق العاده موثر و مهم باشد .

وي با اشاره به فرموده امام صادق (ع) که قلب هاي مومن بهم نزديک و بر هم تاثير گذارند . حضور پر رنگ مردم در مراسم مذهبي و معنوي را ماحصل تلاش و بکار گيري هنر اثر گذار قاريان و مداحان البته با انتخاب مناسب اشعار ، آهنگ نو و اجراي دقيق آنان دانست ، سپس در ادامه گفت :

مهديه ساري در حوزه کاربست فرهنگي جهت جمع آوري جوانان از مدتها قبل کمر همت بسته است که در ادامه راه  ياري شما مداحان بزرگوار و مطرح استان را براي آموزش و تعليم ديني و معنوي علاقمندان و ثبت نام آنان براي حال حاضر در رشته هاي قرائت و مفاهيم قرآني و مداحي و مرآثي آل الله (ع) را مي طلبد .

هاشمي در جمع بندي سخنان خود اعلام داشت : 

مهديه ساري با تمامي امکانات از قبيل اختصاص مکان براي برگزاري کلاسهاي آموزشي ، تجهيزات رايانه ا ي (در اختيار نهادن خطوط آنلاين و پرسرعت اينترنت و چاپگر مورد نياز) حتي پذيرايي از دانشجويان علاقمند آموزش مباحث صدرالاشاره آمادگي کامل را هميشه داشته و در آينده نيز خواهد داشت چه بسا برنامه ريزي شما و مسئولان اين امر در اسرع وقت مهم و ضروري است . اعلام برنامه کلاسي و روزهاي آموزش از سوي شما و با هماهنگي مسئولان مهديه  ساري انشالله  با همت مضاعف شما عزيزان براي تعليم جوانان تحقق مي يابد .

شايان ذکر است در اين جلسه هم انديشي هر يک از مدعوين با ابراز نظرات خود و استماع برنامه هاي 6 ماهه اول حضور خود در مناسبات و برنامه هاي ثابت سالجاري مهديه ساري اعم از مراسم پيش رو ، قرائت ادعيه از سوي دبير جلسه  ، مداح کربلايي فلاحي ، آمادگي خود را براي شرکت در برنامه هاي اعلام شده و حضور در دومين جلسه مجمع که در ارديبهشت ماه برپا خواهد شد اعلام نمودند .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
مدیر سایت

اَلّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ و عجّل فرجهم

www.sefidafzar.ir

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

کليه حقوق اين سايت متعلق به مهدیه بزرگ ساری بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.