منو

شنبه, 27 آبان 1396 - Sat 11 18 2017

A+ A A-


مسئول روابط عمومی مهدیه ی ساری تعیین شد

مسئول روابط عمومی مهدیه ی ساری تعیین شد

با حکم رییس مهدیه ی ساری، مسئول روابط عمومی مهدیه تعیین شد.

به گزارش روابط عمومی مهدیه ی ساری،  در جلسه ای که با حضور اعضای شورای این مهدیه برگزار شد با حکمی از سوی احمد علی بخشی، رضا عابدی به عنوان مسئول جدید روابط عمومی تعیین شد.

 علی بخشی با تقدیر از فعالیت های ارزشمند حسن اسفندیار مسئول سابق روابط عمومی مهدیه، در این حکم نظر به دانش، توانایی و تجربیات ارزشمند و بنا به مصوبه ی هیات امنا و شورای سیاستگذاری مهدیه ساری، عابدی را به این سمت منصوب نمود.

وی با تاکید بر اهمیت نقش روابط عمومی ، ابراز امیدواری نمود تا بر اساس موارد فوق بتوان شاهد ترویج و پیشبرد اهداف مورد نظر باشیم.

قابل ذکر است: حجه الاسلام ولی الله هاشمی، امام جماعت مهدیه ساری نیز با بر شمردن ویژگی های یک روابط عمومی مهدوی، از اهمیت انتشار اخبار و وقایع مرتبط با این حوزه در آگاهی بخشی و اشاعه ی فرهنگ مهدویت تاکید کرد.

گفتنی است: رضا عابدی دارای مدرک کارشناسی روابط عمومی و کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی بوده و مسئول روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری مازندران نیز می باشد.

دیدگاه‌ها   

 
+1 #2 پاسخ: مسئول روابط عمومی مهدیه ی ساری تعیین شدphldk zi,v Hrh hlضلی 1392-08-08 09:34
ممنون از حاج احمد بخشی که با درایت و فکر عالی آقای عابدی که رزومه خوبی در آموزش پرورش دارد انتخاب کردند دست مریزاتتان باد
نقل قول کردن
 
 
+1 #1 تشکرحسین افضلی 1392-08-08 09:31
واقعا انتخاب آقای عابدی بعنوان مدیر روابط عمومی مهدیه ساری کاری بسیار عالی و هوشمندانه ایی بود ایشا الله ایشان اولین شخصی باشد که خبر ظهور آقا امام زمان را از درگاه سایت مهدیه ساری منتشر می دهد به امید آن روز
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید