منو

یکشنبه, 28 آبان 1396 - Sun 11 19 2017

A+ A A-


قدردانی از مومنین مرکز استان در مهدیه و خیابانهای منتهی به آن، توسط مدیر عامل مهدیه ساری

مدیر عامل مهدیه ساری پس از قدردانی از حضور بیش از 10 هزار نفری مومنین مرکز استان در مهدیه و خیابانهای منتهی به آن،  به  تشريح برنامه ویژه شب‌هاي قدر در مهدیه ساری پرداخت

به گزارش روابط عمومی مهدیه ساری, حاج احمد بخشی بعنوان مدیر عامل مهدیه ساری ، با اشاره به اينكه  ماه رمضان ماه ميهماني خدا و بهار قرآن است اظهار کرد: اين ماه  داراي ظرفيت عظيم براي خود سازي و بندگي است و فرصتي ايجاد مي كند تا بتوانيم معارف الهی را در وجودمان تقويت كنيم.

وی ادامه داد: اعضای هیئت امناء مهدیه ساری اعم از برادران و خواهران و خادمین ویژه این ایام همه  ساله در آغاز ماه مبارک رمضان  با حضوردرسالن اجتماعات مهدیه  با همفکری یکدیگر براي شب های این ماه پربرکت و علی الخصوص شب های  قدر برنامه ریزی ويژه‌اي را تدارك میبینند  که باتصویب  آن ،جهت اطلاع عموم بصورت بنروصفحات اجتماعی همچون تلگرام و پیامک در سطح شهر اطلاع رسانی مینمایند. این برنامه ها در شب نوزدهم  و بیست و یکم و بیست و سوم ماه رمضان پس از تلاوت قرآن، با قرائت دعاي جوشن كبير توسط قاریان و مداحانی که از قبل برنامه ریری شده و رسماًدعوت بعمل آمده ،  آغاز و در ادامه مراسم احيا و سخنراني و اجرای قرآن بسر توسط روحانیون مدعو برگزار میشود.

حاج احمد بخشی در ادامه افزود: با عنایات حضرت بقیه الله و همت عالی هیئت امناء و کمک علاقمندان و خادمین مهدیه از مهمانان و مومنین در طی این سه شب قدر توسط خادمین بنحو احسن با شربت و کیک پذیرائی بعمل می آید.

وی در ادامه افزود خادمین عزیز ما حتی بعد از خاتمه مراسم تا ساعاتی پس از آن نیز مشغول جمع کردن فرش ها و موکت ها، نظافت کوچه ها و خیابان های اطراف، جابجایی وسایل و امکانات صوتی و تصویری و... می کنند که گاها حتی این کار تا اذان صیح نیز ادامه پیدا می کند که جا دارد در این فرصت از یکایک این عزیزان از طرف خودم و هیات امنای مهدیه تشکر و قدردانی کنم .